Hledáte luxusní byt v Praze? Poradíme, kde jej najít!

luxusniV Praze najdete kromě levných, malých a obyčejných bytů k pronájmu, také i ty nejdražší, nejmodernější a zároveň i nejluxusnější. Ty se nachází pouze na některých místech, a to v samotném centru Prahy a v nových výstavbách v okrajových částech našeho hlavního města. Jelikož se ale jedná o poměrně dražší možnosti bydlení, bývají tyto nabídky poměrně dlouho na internetu, v katalozích či v nejrůznějších inzerátech. Proto při výběru luxusního bytu v Praze nespěchejte, ale hlavně pořádně a rozumně vybírejte.

Jaké jsou možnosti luxusních bytů v Praze?

Pronájmy těch nejluxusnějších bytů v Praze začínají na ceně okolo 20 000 korun měsíčně. Jelikož se jedná o byt o dispozici minimálně 3+1, není se ani čemu divit. Velikostně pak všechny spadají mezi větší možnosti bydlení. Rozhodně se do jednoho luxusnějšího bytu v Praze vměstná celá rodina i s tchýní. Ale na to tyto luxusní byty nejsou.

Komu jsou luxusní byty v Praze určeny?

luxusni_bytTo nejluxusnější pražské bydlení je určeno zejména úspěšným podnikatelům, lékařům, advokátům, soudcům, politikům či nejrůznějším manažerům a vedoucím pracovníkům. Je sice těchto lidí v Praze nejvíce na jednom místě z celé České republiky, ovšem ne každý z nich vyhledává luxusní byt. Proto je luxusní bydlení i kromě jiného určen těm, kteří chtějí bydlet stylově a moderně, kteří chtějí dát všem najevo, že na takový životní styl mají a kteří se celoživotně obklopují tím největším luxusem. Ovšem k tomu už tolik nesedí to, že se zde stále bavíme o pronájmech bytů, jelikož takoví lidé vyhledávají spíše osobní vlastnictví.

Jak hledat ty nejluxusnější a nejatraktivnější nabídky?

V neposlední řadě je nutné říct, že nabídky těch opravdu nejkrásnějších bytů nenajdete jen tak na internetu, ani v obyčejných katalozích či v obyčejných realitních kancelářích. I když i zde se občas nějaká podobná nabídka objeví, většinou vlastníci bytů sází na přátele a známé, kterým možnost bydlení nabídnou jako první, a až po té volí další varianty nabídnutí bytu k pronájmu. K tomu pak může sloužit internet či častěji realitní kancelář. Ověřeným a mezi zájemci o nové bydlení oblíbeným internetovým portálem, na kterém naleznete luxusní pražské byty a novostavby, je bezpochyby Realitní revoluce.

Vložit inzerát

Inzerujte bez realitky na 60-ti realitních serverech najednou.