Pronájem bytu v Praze bez realitky? Jde to!

hledaniHledáte-li si ať už rychle, nebo levně pronájem bytu v Praze, můžete k němu využít hned několika prostředků. Jedním z nich je i realitní kancelář. Ať už si o těchto společnostech myslí lidé všechno možné, jsou v něčem výhodnější a v něčem nevýhodnější například oproti internetu či klasické inzerci. A v čem konkrétně? To si rozebereme v tomto článku.

Výhody pronájmu bytu v Praze bez realitky

Pokud se rozhodnete najít si pronájem bytu v Praze bez realitní kanceláře, bude to mít rozhodně několik nepopiratelných výhod. Jednou z nich je například to, že při vyhledávání na internetu nebo v novinové inzerci máte k dispozici všechny nejrůznější nabídky, jak i z realitních kanceláří, tak i ty, které se nikdy do žádné realitky nedostaly. Tudíž máte mnohem širší varianty a možnosti, kde můžete v Praze zakořenit. Další velkou výhodou hledání pronájmu bytu v Praze bez realitky jsou peníze. Nebudete totiž vůbec platit za jejich služby, které, řekněme si upřímně, nejsou nejlevnější. Pronájem bytu tak pak budete mít přesně za ty peníze, za jaké je nabízený. V neposlední řadě je velikou výhodou svoboda a časová volnost. Nemusíte totiž nikam chodit, s žádným agentem si sjednávat schůzku a ani s nikým svá rozhodnutí konzultovat. Jste prostě svým pánem! Vyhledávat například přes internet můžete doma, v práci, v kavárně, prostě kdekoliv a kdykoliv. Nikdo vás nijak časově neomezuje a i vy si svůj časový rozvrh můžete libovolně měnit.

realitNevýhody pronájmu bytu v Praze bez realitky

Samozřejmě má hledání pronájmu bytu v Praze s pomocí realitní kanceláře jisté výhody. Když tedy služby realitní kanceláře nevyužijete, dobrovolně se o ně připravujete. Těmito jsou určitě cenné rady, které vám v realitní kanceláři poskytnou bez toho, že byste si je museli složitě hledat a studovat na internetu. Další velkou nevýhodou nevyužití realitní kanceláře je to, že můžete snadněji naletět podvodníkům. Realitní makléři už totiž mají bohaté zkušenosti, které vám při hledání mohou předat. Můžou vás tedy v průběhu upozornit na nekalé praktiky.

 

Náš tip: Pestrou nabídku bytů k pronájmu i prodeji naleznete na portálu Realitní revoluce.

 

Vložit inzerát

Inzerujte bez realitky na 60-ti realitních serverech najednou.